Дочка з зятем проживають у моїй квартирі, я навіть віддаю їм свою nенсію, але вони не цінують мою доnомогу. Це мене просто вбиває.
Advertisements Я літня жінка, яка живе з дочкою та онукою. На жаль, вони ставляться до мене зі зневагою. У мене таке відчуття, що вони просто чекають, коли мене не стане, щоб нарешті вже розпоряджатися моїм майном. Це все моя провина, тому що я послухалася поради Свєти, моєї дочки, і продала свою […]
Продолжение...