У нас з чоловіком все було добре до того, як його тато пішов з цього життя. І тут почалися наші nроблеми, так як свекруха, якій вже 82, потрібно кудись подіти.
Advertisements Мій чоловік єдина дитина в сім’ї. Все було добре, ми жили своїм життям, а батьки своїм. Ніхто нікому не заважав. Неприємних ситуацій не виникало, ділити нам було нічого.Через кілька років Василина Сергіївна залишилася одна, її чоловік пішов з життя. Їй вже 82 роки і зараз виникло багато сkладнощів. Було кілька […]
Продолжение...